Giriş

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Protez Tırnak Kursu

Avrupa Sağlık Örgütü tarafından onaylı dünya markası olan Abc Nailstore Professional Line ürünleri ile kusursuz,  hızlı ve kolay uygulama yapma lüksünü eğitim kalitemizi ürün kalitesi ile birleştirerek sizlere yaşatıyoruz.

Her zaman dünyadaki prestijli markalar ile çalışmayı profesyonelliğinin bir ilkesi olarak düşünen kurumumuz Türkiye genelinde lisanslı uygulama merkezlerinde Abc Nailstore profesyonel line ile eğitim almış lisanslı uzmanlar yetiştirmektedir.

Ucuz ve kalitesiz ürünler ile alınan eğitim sonrasında uygulama sonuçlarınız sizin ve müşterinizin memnuniyetini sağlamayacağı gibi işlemden sizi soğutacaktır.

Eğitimci ve ürün kalitesi ile PROTEZ TIRNAK uygulamasını size sevdirerek öğretiyoruz.

Protez tırnak estetik açıdan son yıllarda bayanların en çok talep ettikleri konuların başında yer almaktadır.

Hangi durumlarda protez tırnak uygulanır?

  • Eğer tırnaklarda renk ve şekil açısından bir problem varsa,
  • Tırnaklar çok çabuk kırılıyor ya da ikiye ayrılıyorsa,
  • Tırnaklar istenen gibi uzamıyorsa
  • Tırnak yeme problemlerinde
  • Bunların dışında estetik açıdan el ve ayak tırnaklarına farklı ve şık bir görünüm vermek için

Protez tırnaklar takıldıktan sonra kişi sanki kendi doğal tırnağıymışçasına bilgisayar, daktilo, araba kullanımı gibi işlemleri sakınmadan, rahatlıkla yapabilir.

Protez tırnak sistemleri

Jel sistem

Günümüzde en çok tercih edilen sistemdir. Akışkan jel formundaki ürünler özel sürme tekniği kullanarak şekillendirilir ve U.V lambası ile kurutulur. Kağıt törpülerle veya elektrikli freze ile son form verilerek kalıcı parlaklık veren jel sürülerek işlem bitirilir. Son yıllarda moda olan french uygulaması eğitim kapsamı içindedir.

 

Akrilik

Klasik olan bu sistem dünyada ilk kullanılan protez tırnak sistemidir. Hala fanatizmini koruyarak günümüze gelmiştir. Diş dolgusunda kullanılan toz ve tırnağa tutunmasını sağlayan sıvısı ile tırnak üzerinde şekillendirildikten sonra kendi kendine kurumaya bırakılır. Özel törpüleri ile manuel veya elektrikli freze ile şekillendirilir. Son aşama parlatıcı törpü ile doğal bir parlaklık kazandırılır. Son yıllarda moda olan french uygulaması eğitim kapsamı içindedir.

 

Şablon

Türkiye’ de pek sıklıkla kullanılmayan ama Avrupa’ da 1. Tercih olan bu yöntem uygulama maliyetinizi aşağı çekerken farklı fantastik çalışmalar yapmanıza olanak sağlayacaktır. Her iki yöntem jel ve akrilik için de kullanılabilir. Son yıllarda moda olan french uygulaması eğitim kapsamı içindedir.

 

Kalıcı oje

Son yıllarda bayanların gözdesi olan kalıcı oje sistemi oldukça hızlı ve kolay bir uygulamadır. Tırnaklara hiçbir zarar vermemesinin yanı sıra kırılmadan uzamasına yardımcı olur. Son yıllarda moda olan french uygulaması eğitim kapsamı içindedir. Eğitmenlerimiz bu renkli dünyayı tanımanız için yurt dışından aldığı eğitim tecrübesini sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyacaktır.

 

Kurs Sonunda sizlere meb onaylı belge alma hakkı aynı zamanda eğitim kitapçıkları, konsültasyon formları veriliyor.
SİZLERİN KURUMUMUZU ZİYARET ETMENİZİ BEKLİYORUZ

 

Protez Tırnak Ürünlerini Daha Almadıysanız;

Ürünlere Git

Bizi Arayın

+90(212) 274 7077

Sosyal Medyada Paylaş

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Son güncelleştirmeleri almak ve güzellikle ilgili yeni haberler için mail listemize abone olun.

İstanbul

istanbul

Mecidiyeköy lokasyonunda bulunan eğitim merkezimize ulaşım her yerden tek otobüsle mümkün olmaktadır. Detaylı adres bilgisi için bizi arayın 212 274 7077

Blog Yazıları

Basın Yazıları

Lokasyonumuz

Şevval Özçelik

Avnidilligil Sk. Akün Apt. No:20

Mecidiyeköy / İstanbul

Telefon : +(90)212 274 7077

Cep :      +(90)530 433 7646

Email: info@sevvalozcelik.com